.

FİRMA PROFİLİ

.

ELİF RENT A CAR; Konya'da Araç kiralama hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.


Elif Rent A Car güvencesi ile araç kiralama işlemleriniz artık çok kolay! Konya ve yakın çevresinde ekonomik araçlardan VIP araçlara kadar geniş yelpazede araç seçeneklerimiz ile sizlere en iyi seçenekleri sunuyoruz.


Uzun dönemli araç ihtiyaçlarınıza da cevap verebilecek filomuz ile farklı türdeki ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz. Bireysel müşterilerden kurumsal işletmelere kadar her ölçekten firmaya ve bireysel müşterilere tüm marka ve model binek araçlar için günlük veya uzun süreli araç kiralama hizmeti sunuyoruz.


Firmamız; Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların kiralık araç taleplerine başarıyla cevap vermiştir.


Gelecekte de kaliteli hizmetten ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.


Vizyon ;


Hizmet verdiğimiz bölgelerde, müşteri memnuniyeti odaklı, en çok tercih edilen ve en verimli araç kiralama şirketi olmak.


Misyon ;


En üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak için; hızlı, güven verici, keyifli, teknolojiye dayanan ve kolay ulaşılabilir araç kiralama hizmeti sunarken, tüm paydaşlarına değer yaratan bir şirket olmak.


HEMEN ARA